TEŞVİK DANIŞMANLIĞI

Prime danısmanlık ıconlar-09

SAĞLIK TURİZM TEŞVİKLERİ

Sizden gelecek soruları duyar gibiyiz ve cevabını veriyoruz EVET! bu teşvikleri alan yüzlerce sağlık kuruluşu ve turizm acentesi var. Siz neden almayasınız?
Prime danısmanlık ıconlar-05

İHRACAT TEŞVİKLERİ

Türksoy Danışmanlık olarak şirketlerimize kazandırdığımız milyonlarca liralık teşviklerden siz de yararlanmak için iletişime geçin. Teşvik analizlerinizi yapalım ve teşvik yol haritanızı belirleyelim.
Prime danısmanlık ıconlar-03

BİLİŞİM TEŞVİKLERİ

Ülkemizin öncelikli desteklenen şirketlerinden olan Yazılım şirketleri, Mobil App ve Oyun geliştiricileri, bu destekler sizin için. İşinizi yaparken halihazırdaki harcamalarınızın bir çok kalemini, Devletimiz %70’ine kadar size ödemektedir.
Prime danısmanlık ıconlar-06

YATIRIM TEŞVİKLERİ

Yapacağınız toplam yatırım tutarı 500.000 TL’yi geçiyorsa lütfen bize danışın, biz de yatırımlarınızı teşvikli hale getirelim.
Prime danısmanlık ıconlar-10

SGK TEŞVİKLERİ

Türksoy Danışmanlık olarak, diğer teşvikler gibi SGK teşviklerini de mümkün olan en yüksek seviyede almayı taahhüt etmekteyiz. Bu kapsamda teşviklenecek tutarınızı saptayabilmemiz için bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.
Prime danısmanlık ıconlar-08

AR-GE VE TASARIM

Türksoy Danışmanlık olarak şirketlerimize kazandırdığımız milyonlarca liralık teşviklerden siz de yararlanmak için iletişime geçin. Teşvik analizlerinizi yapalım ve teşvik yol haritanızı belirleyelim.
Prime danısmanlık ıconlar-04

AB HİBELERİ

AB hibelerine başvuru süreci proje hazırlanması, ilgili kuruluşlara sunulması, kabul edilen projelerin desteklerle birlikte hayata geçirilmesi ve izlenmesi süreciyle tamamlanır.
Prime danısmanlık ıconlar-02

KOSGEB DESTEKLERİ

KOSGEB desteklerinden etkin bir şekilde yararlanabilmenizi sağlayacak yol haritanızı gelin birlikte oluşturalım
Prime danısmanlık ıconlar-07

TUBİTAK TEŞVİKLERİ

Tübitak, arge inovasyon ve teknoloji odaklı girişimlerin en büyük destekçisidir. Proje hazırlanması ve sunulması ile başlayan Tübitak destekleri dönemsel çağrılarla ilerlemektedir.
Prime danısmanlık ıconlar-01

HİZMET İHRACAT DESTEKLERİ

Türksoy Danışmanlık olarak sizlerin aşağıda yer verilen teşviklerden maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlarken, uçtan uca verdiğimiz danışmanlık ve operasyon hizmeti ile işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.
İletişime geçin